Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-342486/0004

Brillant Stabbrosche

Gold 580, ein Altschliffbrillant, ca. 0,30 ct, tlw. kordierte Drähte, Länge ca. 48 mm, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,8 gøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

23.09.2021 - 11:11

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillant Stabbrosche

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 23.09.2021 - 11:11
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2021