Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-031858/0001

Brillant Ring zus. 0,21 ct

Gold 585, RW 55, 3,7 g, Monogrammiertøg4 WARE AUS PRIVATBESITZ

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

23.09.2021 - 10:26

Vyvolávací cena:

Brillant Ring zus. 0,21 ct

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 23.09.2021 - 10:26
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2021