Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110122/0014

Londoner Karaffe mit Silberanhänger,

farbloses Glas, Stöpsel, Anhänger beschriftet "Sherry", Höhe 31 cm, Londoner Beschauzeichen 1979, Gebrauchsspuren, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

17.09.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 17.09.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online