Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-111023/0003

Wiener Silber Tablett,

Silber, oval, Randzone mit floralem Dekor, Gewicht 462 g, 18,5 x 26,3 cm, Firmenzeichen Würbel & Czokally, Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922, Gebrauchsspuren, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

17.09.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 250,-

Wiener Silber Tablett,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 17.09.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online