Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025844/0003

Bernard Buffet *

(Paris 1928-1999) La Route du Village, 1967, im Stein signiert: Bernard Buffet, Lithographie auf Papier, blattgroßer Druck, ca. 31,2 x 24 cm, gedruckt bei Mourlot Freres, Paris

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.09.2021 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 60,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Bernard Buffet *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.09.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online