Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025853/0002

Günther Blechschmidt *

(Sohra bei Freiberg, Saxen 1891-1976 Oppach) Bildnis eines blonden Knaben, signiert: G. Blechschmidt, datiert (19)25., Öl auf festem Karton, ca. 33 x 25 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.09.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Günther Blechschmidt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.09.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online