Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025655/0085

Franz Zeilner

(Wien 1820-1875) Beim Kartenspiel, signiert: Zeilner, Aquarell auf Papier, ca. 38 x 29 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.09.2021 - 15:35

Vyvolávací cena:

Franz Zeilner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.09.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online