Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025851/0003

Romana Arregui, 2 Bilder:

(Bilbao 1875-1932; tätig in Paris) Paar Portraits, jeweils signiert: R. Arregui, Öl auf Holz, ca. 27 x 22,5 cm, jeweils gerahmt (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.09.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Romana Arregui, 2 Bilder:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.09.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online