Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026094/0017

Heinz Aschenbrenner *

(Klagenfurt 1965 geb.) Ohne Titel, signiert: H. Aschenbrenner, datiert: 2020, Aquarell auf zwei Blättern, zus. ca. 36 x 54 cm, Glasrahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.09.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:

Heinz Aschenbrenner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.09.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online