Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026014/0021

Nach Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins) Plaza de Toros II, aus: Toros y Toreros, 1961, im Druck datiert: 1.8.(19)57., Offset-Lithographie in Farbe, ca. 26,6 x 36,8 cm, WVZ Cramer 112

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.09.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Nach Pablo Picasso *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.09.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online