Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401-001075/0053

Brillant Diamantring zus. ca. 2,40 ct

Gold Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,90 ct, Brillanten, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 1,50 ct, RW 49, 11,9 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalenøg11

30.09.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 30.09.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.09. - 29.09.2021