Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049861/0001 V

Diamant Rubin Ring

Weißgold 750, Brillanten und Diamanten im Baguette- und Trapezschliff zus. ca. 1,20 ct, Rubin ca. 1,30 ct, 7,2 g, RW 57/58, Ringschiene mit Tragespuren ZOLLAMTøg7

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

30.09.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Diamant Rubin Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 30.09.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.09. - 29.09.2021