Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074712/0000

Karl Bartasek *

(Warnsdorf 1922 geb.) "Sonnenaufgang", signiert Bartasek, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 52 x 74 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Bartasek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:19
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online