Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-076051/0000

Josef Bramer *

(Wien 1948 geb.) "Winterlandschaft", signiert J. Bramer, Farbradierung, die Nr.45/200, 33,5 x 33,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Bramer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:42
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online