Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016834/0022

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) "Andy Warhol", signiert P. Keil, betitelt, Mischtechnik auf Platte, 122 x 81 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 10:59

Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 10:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online