Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016826/0011

Wilhelm Loisel *

(Radsberg 1914-2005) "Blumenstück", signiert W Loisel, Öl auf Leinwand, auf Platte, 41 x 31 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 10:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wilhelm Loisel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online