Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016840/0001

Wolfgang Hutter *

(Wien 1928-2014) "Ohne Titel", signiert Hutter, datiert 79?, Farblithografie, die Nr.21/50 F1, Ausschnitt 49,5 x 58,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Wolfgang Hutter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:22
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online