Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-076104/0000

Josef Tichy

(Pörtschach 1922-2001) "Landschaft", signiert J. Tichy, datiert 71, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 45 x 62,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Tichy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:21
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online