Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016787/0044

Heinz Aschenbrenner *

(Klagenfurt 1965 geb.) Aus der Serie Villains, "Pablo Escobar", signiert H Aschenbrenner, datiert 2020, Siebdruck auf Karton, die Nr. 6/7, 36 x 50,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:35

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Heinz Aschenbrenner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:35
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online