Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016538/0012

Günter Brus *

(Ardning, Steiermark 1938 geb.)"Astres de la Nuit", signiert G. Brus, Farblithografie, Nr.9/100, Blattgröße 85 x 60 cm, Galerie Maeght Lelong 1985, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Günter Brus *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:35
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online