Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016787/0033

Jonathan Meese *

(Tokio 1970 geb.; lebt und arbeitet in Berlin u. Hamburg)"Dr. No", signiert Meese, datiert 15.10.2017, Zeichnung auf Papier, Ausschnitt 24,5 x 17,5 cm, zwei Fotos liegen bei, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:46

Vyvolávací cena:

Jonathan Meese *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:46
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online