Kurt Piber *
(Gmünd 1944 geb.) signiert Piber, datiert 80, Tusche, coloriert auf Papier, Ausschnitt 48,5 x 33 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.09.2021 - 11:49
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Kurt Piber *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.09.2021 - 11:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |