Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016857/0045

Kurt Piber *

(Gmünd 1944 geb.) signiert Piber, datiert 80, Tusche, coloriert auf Papier, Ausschnitt 48,5 x 33 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:49

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Kurt Piber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:49
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online