Josef Tichy *
(Pörtschach 1922-2001) "Geteilte Knospe", signiert J. Tichy, datiert 93, Farbradierung, die Nr.2/30, 47 x 33 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.09.2021 - 11:29
- Vyvolávací cena:
Josef Tichy *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.09.2021 - 11:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |