Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023915/0003

Hermann Franz Hofer

(geb. 1909 in Graz, Ausbildung an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Verlassener Hof, signiert, datiert Herm. Hofer 51, Öl auf Karton, Bildausschnitt 29 x 38 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

04.10.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Hermann Franz Hofer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.10.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online