Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023880/0005 -

Künstler 20. Jhdt.

Stadt im Morgennebel, handsigniert, datiert A. Krotschek 53, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 46 x 60 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

04.10.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Künstler 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.10.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online