Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023916/0004

Ernestine v. Kirchsberg

(Verona 1857-1924 Graz, Studium an der Grazer und Wiener Akademie unter H. Königsbrunn) Blühender Vorgarten, signiert E. Kirchsberg, Öl auf Karton, Bildausschnitt 65 x 44 cm, in Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

04.10.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Ernestine v. Kirchsberg

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.10.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online