Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023865/0017 -

Petrus Gerardus Vertin

(Haag 1819-1893 Amsterdam) Straßenszene, signiert P. Vertin, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 24 x 30 cm, in schwarzem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

04.10.2021 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Petrus Gerardus Vertin

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.10.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online