Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0022

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Im Sausal/Kitzeck, handsigniert Rotky, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 19,5 x 27,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

04.10.2021 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.10.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online