Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023190/0008

Erwin Oehl

(Thalmässing 1907-1988 München', Kunststudium a. d. Münchner Akademie) Stillleben mit Krug, handsigniert E. Oehl, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 51 x 36,5 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

04.10.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:

Erwin Oehl

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.10.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online