Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039411/0003

György Nemeth *

(Ungarn 1890-1962) Ungarische Dorfstraße mit Eselkarren und Hühnern, signiert unten rechts: NEMETH GYÖRGY, Öl auf Karton, ca. 20 x 32,5 cm, goldfarbener Stilrahmen, Karton etwas gewölbt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

23.09.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:

György Nemeth *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.09.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online