Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039508/0071

Unbekannt

(wohl Österreichisch um 1900) Kirche in Seebenstein, Bezirk Neunkirchen, NÖ, 1917, signiert und datiert unten rechts: L... Traut, betitelt unten, Feder/Tusche auf Papier, ca. 49,5 x 36 cm, stockfleckig, eingerissen

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

23.09.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.09.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online