Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039508/0078

Joseph Mössmer

(Wien 1780-1845) Andachtssäule in den Voralpen mit Hütten und Personenstaffage, signiert und datiert unten mittig: Mößmer 1830, Aquarell auf Papier, ca. 19 x 26,5 cm, alt auf Karton montiert, stockfleckig

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

23.09.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Joseph Mössmer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.09.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online