Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-448493/0001

Alliancering

Gold 580, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, Imitationsstein, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 54, 7,7 g øg8

06.10.2021 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Alliancering

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 06.10.2021 - 10:04
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online