Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 318-040660/0002

Rubin Diamantstabbrosche

Gold 750, ein Altschliffbrillant, Rubine im Carreeschliff, Millgriffrand, österr. Einfuhrpunze 1902-1922Länge ca. 6,5 cm, 3,8 gøG4

Expert: Alexander Olajos

06.10.2021 - 11:12

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Rubin Diamantstabbrosche

Expert: Alexander Olajos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 06.10.2021 - 11:12
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online