Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401-001095/0048

Brillantsolitär ca. 0,10 ct

Gold Weißgold 750, RW 53, 4,2 g, TragespurenøG4 REDUZIERTER RUFPREIS

06.10.2021 - 10:05

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär ca. 0,10 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 06.10.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online