Brillantsolitär
Weißgold 750, Brillant ca. 0,07 ct, RW 52, 4,7 gøG5 REDUZIERTER RUFPREIS
06.10.2021 - 10:05
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.10.2021 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Položky z jiných aukcí
- Zierlicher Bronze doré-Kerzenluster,
- 2 Brillant Kreolen zus. ca. 0,40 ct
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,45 ct