Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-469397/0001

Diamantohrringe zus. ca. 2,20 ct

Gold 580, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 1,10 ct in Silberfassung, österr. Amtspunzen 1872 bis 1922, 3,7 gøg3

06.10.2021 - 10:32

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 06.10.2021 - 10:32
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online