Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042666/0003

Diamantbrosche zus. ca. 0,15 ct

Gold 585, tlw. rhodiniert, Altschliffdiamant, Diamantrauten, 1. Drittel 20. Jh., 9,8 gøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

23.03.2017 - 16:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 23.03.2017 - 16:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.03. - 22.03.2017