Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-469359/0002

Diamantbrosche

Gold 580, Altschliffdiamanten in Silberfassungen zus. ca. 1,60 ct, eine Kulturperle, österr. Amtspunze 1872-1922 erkennbar, Kontrollamtszeichen aus selber Zeit deutlich, 6,1 gøG6

14.10.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Diamantbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 14.10.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.09. - 13.10.2021