Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0034

Künstler 19. Jhdt.

Auf der Alm, Öl auf Leinwand, 50 x 60 cm, Abblätterung, beschädigt, gerahmt,

27.09.2021 - 10:33

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online