Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0035

Friedrich Gauermann Kopie/copy

(1807-1862) Auf der Alm, Öl auf Leinwand, 47 x 63 cm, beschädigt, gerahmt,

27.09.2021 - 10:24

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online