Karl Schnorpfeil
(Wien 1875-1937), "Rehe in Obstwiese", signiert "C. Schnorpfeil", Aquarell auf Papier ca. 24 x 35 cm, verglast, gerahmt
27.09.2021 - 10:39
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Schnorpfeil
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.09.2021 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |