Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022790/0001

Rudolf Ullik *

(Österreich 1900-1996),"Dorfhaus", Signaturstempel "R. Ullik", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 32 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

27.09.2021 - 10:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Ullik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online