Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0053

Künstler 20. Jhdt. Urban

Alle im Herbst, signiert J. Urban, Öl auf Platte, 41 x 30 cm, gerahmt,

27.09.2021 - 10:34

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt. Urban

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online