Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0070

Franz Xaver Pieler *

(Wien 1876-1952 Klosterneuburg), "Blummestillleben", signiert "F. X. Pieler" Öl auf Hartfaserplatte, ca. 26,5 x 21 cm, gerahmt

27.09.2021 - 10:30

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Franz Xaver Pieler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online