Künstler 19. Jhdt.
Fischer in einer Mondnacht, Öl auf Leinwand, 48 x 66 cm, beschädigt, gerahmt,
27.09.2021 - 10:35
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.09.2021 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Hans Hoffmann-Ybbs *
- 1996 Champagne Dom Pérignon Vintage Brut, Champagne, 98 Falstaff-Punkte
- Brillant Damenring zus. ca. 0,25 ct