Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022635/0035

Maximilian Neubauer

(Wien 1879-1920), betitelt "(Razenstadl), Magdalenenstraße 74", signiert"M. Neubauer", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 17,5 x 27 cm, Passeüartout, verglast, gerahmt

27.09.2021 - 10:41

Vyvolávací cena:

Maximilian Neubauer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online