Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022909/0006

Hans Zachmann

(Deutsch 1897-1953), "Gebirgszug", signiert u. datiert "H. Zachmann 1927", Öl auf Karton, ca. 34,5 x 50 cm, gerahmt

27.09.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Hans Zachmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online