Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022772/0022

Fenstergitter,

sogenanntes "Wabengitter, 18. Jh., Eisenstab-Manschetten Konstruktion, Höhe inklusive Mauerdorne ca. 104 cm,, Breite ca. 117 cm, Altersspuren

27.09.2021 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Fenstergitter,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online