Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065430/0000

Brillantring zus. ca. 0,95 ct

Platin 950, cognacfärbiger Brillant ca. 0,50 ct, RW 54, 10,4 g, TragespurenøP10

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

28.09.2021 - 15:07

Vyvolávací cena:

Brillantring zus. ca. 0,95 ct

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 28.09.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online